Hakkımızda

İlay Elektronik, konusunda uzman ve eğitimini tamamlamış olan kadrosuyla, güler yüzlü hizmeti temel ilkesi edinmiştir. Kurucumuz İlhami Aydoğan Endüstri Meslek Lisesi ve Yüksek Okul eğitim seminerleri ile mesleki eğitimini pekiştiren çıraklık ve pratik eğitimlerini tamamlamış ve 1986 yılında yola çıkmıştır.

Adını kurucusunun ad ve soyadından alan İlay Elektronik, Sinan Caddesi 42/B adresinde resmi olarak kurulmuştur. Güler yüzü, anlayışı ve sonsuz sabrıyla bir çok güçlükleri aşmış, sevgi ve saygıyla günümüze kadar gelmiştir.

Ne büyük mutluluk ki; 20 kadar stajyer ve çırak bunun yanında 10 kadar da usta yetiştiren İlay Elektronik 2. şubesi ile 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir. 1 müdür, 4 teknisyen, 4 yardımcı stajyer, 2 sekreterle bilgisayarlı müşteri takip programıyla hizmete devam etmektedir.

Felsefemiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

İlay Electronics expert and training completed, although the basic principle is between our friendly service. Our founder Jaid Als industrial vocational high school and high school, which consolidated the vocational training apprenticeship training seminars and practical training is set out in 1986 of İLAY ELEKTRONIK has taken the name and surname of the founder's name. Mike Caddesi 42/B was established officially at the address. With endless patience and a lot of difficulties with the concept of excess, with love and respect, it is up to the present.

What great happiness that grow to up to 20 interns and apprentices and 20 by the master who trained 22 years serving you. 1 Director 4 technicians, 2 Assistant trainee, 1 Secretary computerized customer tracking program continues service............

Our philosophy is customer satisfaction.

Saygılarımızla,

İlhami Aydoğan

TOP